فروش سنگ فیروزه
خانه / فیروزه نیشابور / فیروزه عجمی / صادرات سنگ فیروزه عجمی مرغوب

صادرات سنگ فیروزه عجمی مرغوب

سنگ فیروزه عجمی نیشابور با کیفیتی مرغوب، به روش اینترنتی با شرایط ویژه، جهت راحتی و سهولت خرید و صادرات برای مشتریان در سایت های اینترنتی معتبر به نمایش گذاشته شده است.

سنگ فیروزه عجمی

سنگ فیروزه عجمی

فیروزه یکی از سنگ های با اهمیت و قیمتی است که از عهد باستان در ایران شناخته شده می باشد. سنگ فیروزه را می توان در گروه سنگ های آذرین دسته بندی کرد. این نوع سنگ ها بیشتر در نواحی آتشنشانی پیدا می شوند.
سنگ های فیروزه موجود در سطح زمین بهترین کیفیت و مرغوبیت را دارا می باشند. طیف رنگی فیروزه متفاوت است و با تن های رنگی همچون: آبی روشن، آبی تیره، سبز روشن، سبز تیره دیده می شود و جالب است بدانید هر چه رنگ فیروزه به آبی نزدیک باشد، ارزش و قیمت بیشتری خواهد داشت.
فیروزه عجمی که نوعی سنگ فیروزه ای مختص عرب ها است تنها در ایران یافت می شود. سنگ فیروزه به دو نوع نمایان می شود:

  • سنگ فیروزه ای رگه دار
  • سنگ فیروزه ای صاف

استخراخ سنگ های فیروزه ای در تمام دنیا رواج دارد اما مهم ترین معادن استخراج این نوع سنگ در ایران، تبت، آمریکا و مصر دیده می شود. و جالب اینجاست کیفیت فیروزه های استخراجی از تمامی این معادن با کیفیت سنگ های فیروزه ای استحصالی از شهرستان نیشابور خراسان رضوی، قابل مقایسه نخواهد بود و این تنها امری است که بحث صادرات انواع سنگ فیروزه را در ایران رایج کرده است.
سنگ های فیروزه ای به صورت عمده در تولید انواع زیورآلات اعم از تولید انواع انگشترها، گردنبدها و … استفاده می شود.
قدمت زیورآلات سنتی و دست ساز در ایران مربوط به دوران مادها می باشد. اولین مکانی که این قبایل در آن سکونت داشتند زیویه سقز بود و از همان جا تمدن و فرهنگ ساخت زیورآلات دست ساز گسترش یافت. در آن زمان این بدلیجات ها فقط مخصوص دربار شاه و شاهزادگان بود که جنس اغلب آنها از نقره و فیروزه بود.

سنگ فیروزه عجمی

صادرات سنگ فیروزه عجمی

در جهان امروز که ارتباطات در هر زمینه ای حرف اول را می زند. خرید و فروش هر گونه محصولی برای مصرف کننده دیگر دشواری های گذشته را به همراه ندارد. حتی زیورآلات که توجه زیادی از نظر تنوع طرحی و رنگی به خود اختصاص می دهند. از روش های جدید خرید و فروش اینترنتی سازگاری خود را دریغ نمی کنند.

مشتریان و متقاضیان صادرات انواع زیورآلات فیروزه ای می توانند جهت سفارش محصولات مورد نظر خود با مشاورین مجموعه ما تماس برقرار نمایند.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158778399
آدرس کانال: @yektagohar1
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

فروش فیروزه عجم

فروش فیروزه عجم دانه ای 170 هزار تومان

فروش فیروزه عجم نیشابور 140 عدد، قیمت عمده هر عدد 170.000 تومان می باشد. ویژگی …

یکتا گوهر